تماس: 09306636005

انتخاب پمپ لجن کش مناسب

انتخاب پمپ لجن کش مناسب در کارخانه شن و ماسه بسیار مهم است . پمپ لجن کش در انواع مختلف می باشد . با انواع پمپ لجن کش اشنا شوید

پمپ لجن کش شناور: اطراف الکتروموتور این نوع پمپ کاملا آب بندی شده است و می توان به صورت کامل آن را در سیال غوطه ور کرد. غوطه ور شدن کامل پمپ لجن کش شناور در داخل سیال باعث می‌شود جریان موتور کاهش یابد، موتور خنک شود، طول عمر پمپ فاضلاب افزایش پیدا کند و در نتیجه راندمان کاری آن بالا برود.

پمپ لجن کش عمودی: الکتروموتور در این نوع پمپ خارج از سیال و در یک ارتفاع مشخص قرار دارد و از طریق کوپلینگ به پمپ متصل شده است. زمانی که پمپ لجن کش عمودی بخواهد در داخل سیال غوطه ور شود، به راحتی می توان الکتروموتور را از آن جدا نمود.

 


پمپ لجن کش شناور:
 اطراف الکتروموتور این نوع پمپ کاملا آب بندی شده است و می توان به صورت کامل آن را در سیال غوطه ور کرد. غوطه ور شدن کامل پمپ لجن کش شناور در داخل سیال باعث می‌شود جریان موتور کاهش یابد، موتور خنک شود، طول عمر پمپ فاضلاب افزایش پیدا کند و در نتیجه راندمان کاری آن بالا برود.

 


پمپ لجن کش عمودی: 
الکتروموتور در این نوع پمپ خارج از سیال و در یک ارتفاع مشخص قرار دارد و از طریق کوپلینگ به پمپ متصل شده است. زمانی که پمپ لجن کش عمودی بخواهد در داخل سیال غوطه ور شود، به راحتی می توان الکتروموتور را از آن جدا نمود.

 


پمپ لجن کش خردکن دار:
 در قسمت تحتانی الکتروموتور این نوع پمپ، تیغه‌هایی برای خرد و تکه کردن پلاستیک و پارچه وجود دارد. اگر درون فاضلاب و لجن پارچه یا پلاستیک وجود داشته باشد، پمپ لجن کش خردکن دار آنها را خرد می کند و از بین می برد تا دور پروانه پمپ فاضلاب گیر نکنند و باعث آسیب به پمپ نشوند.

 


پمپ لجن کش استیل:
 بدنه و پروانه این پمپ از استیل ساخته شده است و به همین دلیل در برابر مواد اسیدی، خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد. پمپ لجن کش استیل در 2 نوع تک فاز و سه فاز موجود است.

پمپ لجن کش چدن: بدنه پمپ لجن کش از چدن می‌باشد اما پروانه آن از جنس برنج یا استیل است. پمپ لجن

 

کش چدن از پمپ لجن کش استیل پرمصرف تر و پرفروش تر است زیرا برای پمپاژ آب های گل آلود و دارای غلظت بالا مناسب تر و بهتر می‌باشد. این نوع پمپ ها در برابر مواد اسیدی و خوردگی مقاومت کمتر و پایین تری نسبت به پمپ‌های فاضلاب استیل دارند.

هنگام استفاده از پمپ‌های لجن کش چدن حتما دقت کنید که میزان غلظت مواد به شکلی باشد که از پروانه‌های پمپ به راحتی عبور کنند به گردش در بیایند. در غیر این صورت ممکن است به موتور و پروانه پمپ فاضلاب فشار وارد شود و پمپ بسوزد.

 

اروم پولادریزان آذربایجان تولیدکننده پمپ لجن کش با کیفیت در ایران است

نکات مهم انتخاب پمپ لجن کش

  • کیفیت بدنه پمپ لجن کش

  • تناسب نوع استفاده و انتخاب دستگاه

  • مشاوره قبل از خرید

  • آگاهی از جنس آلیاژهای سازنده پمپ لجن کش

  • اطلاع از خدمات پشتیبانی مناسب

تماشای ویدئو

مزایای پمپ لجن کش اروم پولادریزان

میزان ورودی و خروجی

پمپ تولیدی پولادریزان درجه بندی ورودی و خروجی استانداردی را داراست

پشتیبانی

پشتیبانی از تمام محصولات از جمله پمپ لجن کش ، با توجه به اینکه قطعات یدکی دستگاه نیز توسط شرکت پشتیبانی میشود

استعلاک کم

نوع طراحی پمپ شرکت اروم پولادریزان باعث استعلاک کم سیستم میشود

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی تولیدات پولاد ریزان از جمله پمپ لجن کش به شکل کامل در محیط کارفرما و محوطه کار انجام میگیرد

سیستم ساده

سادگی استفاده از پمپ لجن کش برای اپراتور بسیار مهم است

قیمت مناسب

تولید بومی و استفاده از تجربه 20 ساله باعث شده است تا قیمت تولیدات پمپ لجن کش در انواع مختلف به نسبت بازار مناسب تر باشد