سرند خشک کن ( آبگیری )

سرند خشک کن ( آبگیری )

سرند خشک کن یا سرند آبگیری چیست؟

سرند خشک کن یکی از تجهیزات بهینه سازی در مصرف آب و بازگشت هدر رفت ماسه از شستشوی ماسه شور میباشد که در انگلیسی به نام dewatering screen شناخته میشود.

وظیفه خشک کن جداسازی ذرات ریزدانه ها از گل و لای خروجی ماسه شور حلزونی و افزایش کیفیت تولید ماسه شسته میباشد و مصرف پایین آب در این دستگاه ویژگی خوبی محسوب میشود.

سرند خشک کن پولادریزان

این دستگاه به منظور آب گیری و افزایش کیفیت ماسه تولید شده از تجهیزات شستشوی سنتی (ماسه شوی های حلزونی) و افزایش ارزش ماسه تولیدی در معادن شن و ماسه بکار می رود.

شستشوی ماسه در این دستگاه پس از ماسه شوی حلزونی صورت می گیرد ، به گونه ای که ماسه به همراه ریزدانه (ماسه بادی) توسط ماسه شوی حلزونی با آب ترکیب شده و خروجی آن بروی تورهای ضد سایش پلی اورتانی در حال ارتعاش انتقال می یابد و به سبب ارتعاش ایجاد شده در سرند ، مصالح آبگیری می شوند.

مشخصات فنی سرند خشک کن

• ظرفیت تولید بالا
• توري هاي پلی اورتان با مش بندي 250تا 500میکرون
• موتور ویبره قابل تنظیم
• قابلیت تنظیم و کنترل دهی آب

 

هنگام شستشوی ماسه، آب گل آلود همراه با خود ریزدانه های قابل استفاده و مفید را از ماسه جدا می کند و در ضمن ماسه خروجی آب فراوانی داشته که خود معضلی در تولید می باشد. در همین راستا جهت حفظ ریز دانه ها از سرند خشک کن استفاده می شود.

ماسه شسته شده به همراه مقدار زیادی آب بر روی سرند خشک کن ماسه شویی ( ماسه شور ) جهت شستشو و آبگیری ( ابگیر ) ریخته می شود.

حرکت ارتعاشی ایجاد شده توسط موتور ویبره باعث می شود تا مواد به صورت معکوس و به سمت بالا ( خروجی سرند خشک کن ) حرکت کند.

حرکت معکوس مواد به سمت بالا و توری های ریز روی سرند خشک کن با اندازه ۱۰۰ میکرون باعث می شود که آن ذراتی که داخل آب هستند تا سایز گفته شده از آب جدا شوند و به سمت خروجی سرند حرکت کنند. این حرکت باعث می شود که مواد خشک شوند.

انواع سرند خشک کن

برتری سرند خشک کن اروم پولادریزان آذربایجان

چرا انتخاب پمپ اسلاری دوغاب اروم پولادریزان مقرون به صرفه است؟

تکنولوژی برتر

دارای تکنولوژی پیشرفته مناسب معادن شن و ماسه و سایر معادن میباشد

استهلاک بسیار کم

پمپ اسلاری پولادریزان دارای استهلاک و خرابی بسیار کم میباشد

جهت تامین و سفارش تولید سرند خشک کن با موتور ویبره ترکیه یا سایر مشخصات فنی سفارشی ، با اروم پولادریزان اذربایجان در ارتباط باشید